Кошик
28 відгуків

Дерматоцевтика

ГалереяСписок

Дерматокосметика, — це косметичні продукти, які представляють собою симбіоз двох напрямів— косметологію і фармацевтику. Кошти космецевтики не тільки маскують недоліки шкіри, але і ефективно борються з причиною їх появи.

Дерматокосметика FEMINAE, італійської компанії в місті Carpi -Modena,яка займається створенням  косметичних і дерматокосметических продуктів високої  квалліфікації з інтеграцією  активних принципів і наукової  технологією  останній поколінні пропонуючи Вам унікальний досвід ,гарантуючи дивовижні результати.

Продукти Feminae вивчаються і розвиваються  науковим процесом інтеграції передових технологій італійської коссметики.Суміш  розкішних і професійних процедур для створення  унікального і якісного догляду за шкірою.

Специфіка продукції характеризується  поєднанням легкої,шовковистою  текстури, що дозволяє  краще поглинання активних інгредієнтів з низькою  моллекулярной масою, скорочення часу і поліпшення результатів.

Всі формули вивчаються і формуються з допомогою тих же процедур  фармакологічних препаратів,приділяючи особливу увагу диктату від вибору наповнювачів до вибору активних інгредієнтів і есенцій,а також розвитку эмулсии,предлогая найвища  якість коли-небудь досягнуто.

Всі продукти випробувані на більш ніж 300 добровольців для забезпечення якості ,безпеки та ефективності формули.

Лабораторія Ecoceutico Magistrale L. E. M.,створена в 1965 з метою створення фармацевтичних сполук розроблених і зроблених безпосередньо спеціалізованою науковою групою.З моменту свого  створення  вона присвячена виробництва спеціалізованих продуктів для фармацевтичних  компаній і міжнародної  косметології з великим успіхом.L.E.M. базується в Мілані -Італія,здійснюючи свою діяльність під керівництвом наших наукових співробітників для гарантії якості продукції Feminae.

Certificate:The Company is certified UNI EN ISO 22716:2008

Compliant with guidelines of Good Manufarturing  Practices (GMP),Registered at the European Portal(CPNP)for the Production Cosmetics.

Certificates of Free Sale for Europe and outside the countries CEE.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner