Кошик
28 відгуків

Обладнання для водолікування

Обладнання для водолікування

Ефективне вітчизняне обладнання для водолікування: вихрові і гальванічні ванни, гідролазерний душ. Пристрої для лікування і відновлення організму, надають унікальне позитивний вплив на організм.

Перейти до каталогу

 

Гальванічні і вихрові ванни

Ефективний вплив

При проектуванні гальванічних, вихрових ванн використовувалися новітні розробки в даній області. Ми пропонуємо інноваційні рішення для поліпшення здоров'я. Наші фахівці не просто сконструювали і випустили пристрою, але і провели клінічні випробування, що доводять їх ефективність.

Надійна конструкція

Обладнання для водолікування сконструйоване таким чином, щоб його використання було максимально простим і зрозумілим для персоналу. Конструкція пристроїв надійна і розрахована на інтенсивну експлуатацію. Ми надаємо рік гарантії на товар, проводимо гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Відповідність стандартам

Гідролазерний душ і інші пристрої пройшли відповідний процес сертифікації. Разом з обладнанням ви отримуєте всі необхідні документи. Наші пристрої безпечні у використанні і відповідають чинним нормам безпеки. А власне виробництво дозволяє контролювати кожен етап.

Доступна вартість

Все научные разработки, а также производство и проверку оборудования для лечения мы проводим на собственной базе. Комплексный подход позволяет не только гарантировать отменное качество и высокую эффективность, но и снизить стоимость аппаратов для конечного потребителя. Заказывая у нас, вы экономите.

Гидролазерный душ для лечения

Компания «Живи!» реализует вихревые, гальванические ванны, гидролазерные души и прочее оборудование для водолечения по самым низким ценам. Мы организуем доставку аппаратов для лечения в любой регион Украины. Звоните или заказывайте устройства в нашем интернет-магазине!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner