Кошик
28 відгуків

Апарати для фізіотерапії

Апарати для фізіотерапії і роботи по тілу

Компанія «Живи!» реалізує багатофункціональні комбайни для фізіотерапії і роботи по тілу. Представлені апарати призначені для використання в лікувальних і профілактичних цілях. Вони об'єднали в собі передові вітчизняні розробки, а ефективність доведена успішними клінічними випробуваннями.

Перейти до асортименту

 

Детальніше про багатофункціональних комбайнах

Пристрої для рефлексотерапії впливають на рефлекторні зони і особливі біологічно активні точки за допомогою лазерного випромінення у червоному і інфрачервоному діапазоні. Сучасні багатофункціональні комбайни дозволяють використовувати кілька джерел впливу одночасно.
Пристрої для фізіотерапії і роботи по тілу використовують низькочастотне і среднечастотное ультразвукове і магнітне поле. Апарати за рахунок прискорення біохімічних реакцій чинять протизапальний, протибольовий ефект, покращують мікроциркуляцію рідин в тканинах, усувають набряки.
Магнітотерапію можна проводити для лікування розладів імунної, ендокринної систем, периферичного кровообігу, а також ефективної профілактики. Пристрої використовуються в лікувальних, реабілітаційних, профілактичних медичних установах і косметологічних центрах.
Пристрої для резонансної магнитоквантовой терапії впливають потоками магнітного поля та інфрачервоного випромінювання. Вони покращують микроток лімфи, стимулюють обмінні реакції, що приводить до поліпшення стану м'язів, нервів, судин. Апарат для електрофорезу має схожу дію.
 

Замовляйте ефективні апарати для фізіотерапії

Для замовлення багатофункціональних комбайнів залиште заявку в нашому інтернет-магазині. Ми надаємо 12 місяців гарантії, а також поставляємо апарати для фізіотерапії і роботи по тілу з усіма необхідними документами.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner