Кошик
28 відгуків

Апарати для косметології

Апарати для магнитоквантовой і мікрострумової терапії

Реалізуємо апарати для магнитоквантовой і мікрострумової терапії в комплексі з фотостимуляцией. Пристрої для обличчя і тіла — кращий вибір для вашого косметичного салону.

Вибрати апарат

 

Особливості пристроїв з фотостимуляцией

Багатофункціональність

Пристрої для магнитоквантовой і мікрострумової терапії з фотостимуляцией дозволяють виконувати найбільш ефективні косметологічні процедури: вібромасаж, ультрафонофорез, ультразвуковий пілінг і чищення, шліфування, мікродермабразію. Вони сприяють швидкому і глибокому проникненню препаратів і впливають безпосередньо на клітинному рівні.

Надійність, довговічність

Купуючи апарати для особи і тіла в інтернет-магазині «Живи!», ви гарантовано отримуєте пристрій, розрахований на тривалий термін служби. Середній робочий потенціал обладнання становить 4 тисячі процедур. Пристрої розраховані на інтенсивну експлуатацію. Їх конструкція максимально зручна для майстра. Всі комплектуючі мають ергономічну форму.

Доступна вартість

Для виготовлення косметологічного обладнання використовувалися вітчизняні розробки. Місцеве виробництво дозволяє знизити вартість апаратів. Компанія «Живи!» надає гарантійне та післягарантійне обслуговування. Ми також проводимо навчання, що дозволяє коректно використовувати пристрій і застосовувати всі функції придбаного обладнання по максимуму.

Гарантія якості

На все придбане обладнання ми надаємо 12 місяців гарантії. Протягом 14 днів ви має право на повернення обладнання та компенсацію коштів. Ми також надаємо всі необхідні сертифікати, гігієнічні висновки, паспорт на обладнання та інші документи, обов'язкові для даної групи товарів. Детальну інформацію про документи можна отримати у менеджера.

Ефективна апаратна косметологія обличчя і тіла

Замовляйте ефективні апарати для магнитоквантовой і мікрострумової терапії з фотостимуляцией за низькою ціною! Доставляємо обладнання для обличчя і тіла по всій Україні!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner