Кошик
28 відгуків

Простирадла

Одноразові простирадла в рулонах

Компанія «Живи!» реалізує одноразові простирадла в рулонах. Вони призначені для масажу і використовуються в косметичних клініках і салонах. Медичну продукцію можна замовити з доставкою в будь-який регіон України. Наявність товару і вартість актуальні.

Оформити замовлення

 

Медичні витратні матеріали для масажу

Широкий асортимент

В асортименті представлені одноразові витратні вироби в декількох відтінках, тому ви без проблем підберете підходящий колір, що поєднується з корпоративної стилістикою. Простирадла реалізуються рулонами по 50-500 погонних метрів, а також в складеному — по 2 погонних метри. Ширина становить 0,6-0,8 метра.

Висока гігієнічність

Представлені медичні вироби утилізуються після кожного клієнта, що дозволяє уникнути забруднення біологічними рідинами, косметичними або лікарськими препаратами. При використанні одноразової продукції клієнт повністю впевнений у гігієнічності процедури і відчуває себе в безпеці.

Зручне використання

Витратні матеріали з спанбонду та інших нетканих матеріалів ідеально підходять для масажу, приватних клінік і косметичних салонів з великим потоком відвідувачів. Досить відрізати потрібний розмір або використовувати вже готові простирадла. Втулка всередині дозволяє зручно фіксувати матеріал.

Значна економія

Використання одноразових витратних матеріалів дозволяє відмовитися від пральні, що значно скорочує витрати на оплату електроенергії, води, миючих і дезінфікуючих розчинів, оплату праці додаткових працівників. При невисокій вартості використання таких матеріалів повністю окупається.

Витратні матеріали для клінік і салонів

Одноразові медичні простирадла — відмінний вибір для масажу, салонів краси та клінік. Вибирайте підходящий відтінок і розмір витратних матеріалів і оформляйте замовлення на сайті!

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner