28 відгуків
Живи!/Zhivi!
+380 (97) 400-87-37

Навчання вакуумного масажу і Обгортання

Незалежно від модних трендів, кожна жінка хоче виглядати привабливо в будь-якій ситуації. Саме тому користуються популярністю нові колекції одягу та взуття, постійно оновлюється асортимент декоративної косметики. Однак для того, щоб відчувати себе королевою, мало набити гардероб новими речами. Основа привабливості — красиве тіло. Відсутність зайвої ваги і пружна шкіра без вад дозволяє приміряти будь-які образи і завжди залишатися на висоті. Прискорити процес схуднення і позбутися від ефекту «апельсинової кірки» допоможуть сучасні косметичні процедури, такі як вакуумний масаж і обгортання. Компанія «Медінтех» пропонує пройти навчання даними технікам. Курси ведуть професіонали, які мають досвід роботи від 15 років. Для запису звертайтесь у наш офіс в Києві.
Вакуумний масаж: навчання в Києві
Пропонуємо пройти курси з навчання вакуумного масажу в Києві від компанії Zhivi. Суть даної процедури полягає в активізації обмінних процесів в підшкірному жирі. Завдяки цьому, можна позбутися целюліту вже за 10-15 сеансів. Сьогодні існує кілька варіантів масажу за допомогою вакууму. Є звичайні скляні або силіконові банки, а також спеціальне обладнання для апаратного масажу. На наших курсах, що проводяться в Києві, ви зможете навчитися методиці проведення даної процедури для особи, проблемних ділянок або всього тіла. Зверніть увагу, що навчання вакуумного масажу і обгортання не тільки підвищить якість надаваних послуг, але і застереже проти ускладнень. Важливо пам'ятати, що, як і всяка ефективна процедура, масаж з вакуумом має протипоказання.
Курси професійного навчання обгортання
Если для проведения вакуумного массажа или обертывания вам потребуется специальное оборудование, то для обертывания будет достаточно знаний и косметических средств. Несмотря на кажущуюся простоту, этот метод является одним из наиболее эффективных на данный момент. Ведь можно потерять 1-1,5 см объема уже после первого раза. Существует горячее и холодное обертывание. О различии в методиках, результатах, показаниях и противопоказаниях можно узнать на курсах «Мединтех» в Киеве.
Косметологические курсы в Киеве
Каждый из предлагаемых курсов позволит повысить уровень вашего профессионализма. В стоимость обучения входит сертификат, фотосессия, чай и кофе в перерыве. Также мы разберемся с теорией и продемонстрируем правильное выполнение процедур на практике. Заказывайте курсы обучения вакуумному массажу и обертыванию в Киеве уже сейчас.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner