28 відгуків
+380 (97) 400-87-37
Живи!/Zhivi!

Апарати для домашнього використання

Ринок б'юті-гаджети збільшується з кожним роком. Все більше косметичних компаній пропонують свої товари. Апарати для домашнього використання — відмінний спосіб забезпечити собі постійний салонний догляд. Вони ефективні а також, безпечні. Один з найпопулярніших продуктів на цьому ринку — ультразвукова щітка для вмивання. Мода на їх використання прийшла до нас з Азії, де багатоступінчастий ретельний догляд зведений практично в культ.
Ультразвукова щітка для вмивання
Ретельне очищення і регулярна ексфоліація — запорука здорової та красивої шкіри. Ультразвукова щітка для вмивання поєднує в собі обидві ці функції. Використовуйте її з вашим засобом для вмивання, щоб отримати глибоке очищення пір і ретельне видалення мертвих клітин. Серед переваг реалізованої моделі можна відзначити:
м'які щетинки, які дбайливо ставляться до шкіри;
ергономічний дизайн.
Ультразвук забезпечує ефективне і делікатне очищення. Ультразвукову щітку можна використовувати щодня ввечері або кілька разів у тиждень. М'які щетинки делікатно видаляють мертві клітини, що призводить до прискорення обмінних процесів в шкірі. Гель для вмивання необхідно наносити або на шкіру, або на щетину. Подібні апарати для домашнього використання не рекомендується використовувати для догляду за шкірою з акне.
Ефективні апарати для домашнього використання
Компания «Живи!» предлагает своим клиентам только те аппараты для домашнего использования, эффективность которых проверена на практике. Представленные бьюти-гаджеты, а именно ультразвуковые щетки при правильном применении помогут значительно улучшить состояние кожи и поддержать ее молодость. Получить консультацию или заказать аппараты для домашнего использования можно связавшись с нашим менеджером. Также принимаем заказы онлайн. Доставка возможна по Украине и в соседние страны.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner