Кошик
28 відгуків

Лінія Shira Omega-3

Жирні кислоти Omega 3 однаково корисні як для внутрішніх органів і систем, так і для шкіри. Це доводить професійна косметика Shira з Америки, великий асортимент якої представлений у каталозі магазина. Гіпоалергенна лінія засобів спрямована на підвищення пружності і еластичності шкіри, що допоможе зберегти молодость на багато років.

Професійна косметика Shira Omega 3 представлена кремами, зволожуючими подушечками, масками, гелями. Кошти призначені не тільки для салонних уходових процедур, але також для активного застосування вдома. Незалежно від варіанту використання, висока ефективність гарантована!

 

 

Переваги професійної косметики Shira Omega 3

 


Серед основних переваг професійної косметики Shira Omega 3 можна назвати високу насиченість жирними кислотами. За рахунок цього, кошти лінії ефективно справляються не тільки з естетичними проблемами, але також з екземами, сухістю, лущенням. Продукція гіпоалергенна з Америки володіє такими позитивними якостями:

  • природною стимуляцією вироблення еластану, колагену;
  • підвищенням гнучкості клітинних мембран;
  • зменшенням схильності до запальних процесів;
  • регенерацією шкірних покривів на клітинному рівні.

Важливою особливістю професійної косметики Shira Omega 3 є ефективна протидія ультрафіолетових променів. Відмінна профілактика онкологічних захворювань. Крім того, косметичні засоби гіпоалергенною лінії впливає не тільки на епідерміс, але також на більш глибокі шари, що сприяє закріпленню результатів на тривалий час.

 

 

Гіпоалергенна лінія Shira Omega 3 з Америки

 


Особая эффективность и результативность применения средств линии Shira Omega 3 обусловлена присутствием кислот ALA из льняного семени, и EPA и DHA из свежего масла лосося. Несмотря на высокую насыщенность профессиональной косметики, ее текстура весьма приятная, легкая, что позволяет ее широко использовать в различных уходовых программах.

Продукция из Америки предназначена для широкой возрастной категории пользователей старше 25 лет. Состав гипоаллергенной линии Shira Omega 3 богат различными питательными компонентами, что способствует комплексному благотворному влиянию на кожу. Уже после первых применений косметики  Shira появляется гладкость, ровность, ощущать увлажненность кожных покровов. Спешите выбрать средства для эффективных уходовых процедур!

 

 

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner