28 відгуків
Живи!/Zhivi!
+380 (97) 400-87-37

Лінія Shira Glyco-C

До категорії професійної лікувальної косметики відноситься лінія Shira Glyco-C. Всі засоби серії є гіпоалергенними, тому їх можна широко використовувати в різних уходових програмах. Продукція бренду з Америки надає комплексне вплив, тому бореться з низкою найпоширеніших проблем шкіри.
Варто зазначити, що в інтернет-магазині представлені всі продукти лінії професійної косметики Shira Glyco-C, так що професіонали зможуть вибрати все, що потрібно для проведення різних процедур, програм. До речі сказати, продукцію також можна сміливо рекомендувати для домашнього користування.
Професійна косметика Shira Glyco-C з Америки
Відмінною особливістю професійної косметики Shira Glyco-C з Америки є наявність гліколевої, саліцилової, L-аскорбінової кислот у складі. За рахунок цього досягається лікувальний ефект. Іншими перевагами гіпоалергенною лінії можна назвати:
м'яке відлущування відмерлих клітин;
дезинфекцію, швидке загоєння різних шкірних ушкоджень;
протидія акне різних ступенів;
усунення запальних процесів, у тому числі глибинних інфільтратів.
З застосуванням професійної косметики Shira Glyco-C з Америки можна досягти відмінних результатів, у тому числі відновлення гладкості шкіри. Кошти гіпоалергенною лінії ефективні не тільки проти запальних процесів, але також проти зморшок, сухість, зневоднення. Рекомендований вік для застосування продукції — від 30 років і старше.
Гіпоалергенна лінія Shira Glyco-C
В составе гипоаллергенной линии Shira Glyco-C присутствуют такие средства, как гели, крема, серумы, маски. ими можно пользоваться в домашних условиях, а в салонных, при проведении различных уходовых процедур.  Большим преимуществом продукции бренда из Америки является совместимость с различными техниками и методиками косметологии, что открывает безграничные возможности для применения. Профессиональная косметика эффективно работает с самыми сложными воспалительными процессами, поэтому ее можно использовать при наличии целого комплекса различных дефектов.
Интернет-магазин реализует исключительно качественную оригинальную продукцию гипоаллергенной линии Shira Glyco-C по отличной стоимости. Учитывая экономичный расход, средства весьма выгодны и для профессионалов, и для рядовых пользователей. Косметическая продукция постоянно в наличии, что позволяет ее оперативно отправить сразу после оформления заказа.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner