Кошик
28 відгуків

Альгінатні і порошкові маски

Популярний на б'юті-ринку продукт — альгінатні порошкові маски з гіалуронової кислотою та іншими активними компонентами. Вони активно використовуються в косметології і домашньому догляді. Компанія «Живи!» пропонує своїм клієнтам ефективні косметичні засоби для обличчя на основі натрій альгінату різного фасування. Косметичні препарати відрізняються високою ефективністю і лаконічним складом.


Порошкові маски для обличчя


Порошкові маски на основі натрій альгінату — природний продукт. Основний компонент, альгін, отримують з морських водоростей і активно використовують в косметичному та харчовому виробництві. Другий важливий компонент такого продукту — сульфат кальцію. При змішуванні з водою утворює склад гідроколоїдний гель, який виступає вмістом активних компонентів.

Маски для обличчя на основі натрієвої солі і гіалуронової кислоти заповнюють втрату вологи в шкірі та є ефективними експрес-зволожувачами. Мінерали, мікроелементи сприяють посиленню обмінних процесів в тканинах, що дозволяє посилити синтез колагену і поліпшити гідратацію шкіри. Порошкові маски ефективно працюють в антицелюлітних і скульптурирующих програмах для тіла.


Альгінатні маски з гіалуронової кислотою


Альгінатна і порошкова маска з гіалуронової кислотою — ефективний експрес-зволожувач. Поєднання компонентів і водна основа продукту дозволяють наситити шкіру вологою і, що найважливіше, утримати її в тканинах. Ще одна особливість моделює маски — вона твердне по контуру обличчя і знімається одним шаром без будь-якого дискомфорту. Альгінатні маски з гіалуронової кислотою підходять для будь-якого типу шкіри. Замовляйте один ефективний б'юті-продукт для особи в інтернет-магазині «Живи!» за вигідною ціною і з доставкою по Україні.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner