Кошик
28 відгуків

Макет (Головна)

  • Послуга

Ціну уточнюйте

Макет (Головна)Послуга
Ціну уточнюйте
+380 (97) 400-87-37
Менеджер
+380 (97) 400-87-37
Менеджер

Замовлення тільки за телефоном

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Товари для поліпшення здоров'я та лікування захворювань

Медичні, косметичні апарати, товари для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом і лікування захворювань. Більше 25 років на ринку. Власне виробництво. Самостійно навчаючи необхідних навичок, пропонуємо знижки та надаємо річну гарантію на асортимент.

Каталог товарів і послуг

Медичні та косметичні апарати, послуги

Потрібні та високоефективні косметичні товари для поліпшення здоров'я та підвищення привабливості тіла: освіження шкіри, боротьби з целюлітом і зморшками, надання волоссю блиску, підвищення його густоти тощо.Косметичні засоби для обличчя й тілаПотрібні та високоефективні косметичні товари для поліпшення здоров'я та підвищення привабливості тіла: освіження шкіри, боротьби з целюлітом і зморшками, надання волоссю блиску, підвищення його густоти тощо. Медичні апарати, що комплектують до них для лікування найрізноманітніших захворювань, масажу, приготування кисневих коктейлів, фізіотерапії, роботи по тілу. Гарантуємо високу якість виготовлення, безпеку та надійність.Апарати та насадки «Ментех»Медичні апарати, що комплектують до них для лікування найрізноманітніших захворювань, масажу, приготування кисневих коктейлів, фізіотерапії, роботи по тілу. Гарантуємо високу якість виготовлення, безпеку та надійність. Навчальні посібники з використання медичних та косметичних апаратів для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом, лікування захворювань. У книгах доступною мовою розглянути сучасні методики.Книги та методичні рекомендації щодо використання апаратів «Ментех»Навчальні посібники з використання медичних та косметичних апаратів для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом, лікування захворювань. У книгах доступною мовою розглянути сучасні методики. Навчаємо вакуумного масажу, мікротокової терапії, а також професійний ремонт апаратів для косметології та фізіотерапії. Наша школа краси та здоров'я випускає майстрів з усіма необхідними знаннями та навичками.Вуслуги компанії «Ментех»Навчаємо вакуумного масажу, мікротокової терапії, а також професійний ремонт апаратів для косметології та фізіотерапії. Наша школа краси та здоров'я випускає майстрів з усіма необхідними знаннями та навичками.

Вивчити весь асортимент

Переваги наших товарів для поліпшення здоров'я

Реалізуємо товари для поліпшення здоров'я та лікування захворювань власного виробництва.
Маємо всі необхідні сертифікати якості, патенти, методичні розробки та рекомендації.
Під час створення продукції використовувалися унікальні розробки вітчизняних вчених, проводилися випробування.
Медичні та косметичні апарати пропонуємо з безплатним навчанням і видаванням сертифіката.
 

Оформити заявку

Засоби для шкіри та боротьби з целюлітом

Широкий асортимент

Пропонуємо своїм клієнтам велику кількість медичних і косметичних апаратів для поліпшення здоров'я й лікування захворювань, що випускаються за власними патентами та розробками.

Висока якість

Ретельно відстежуємо ефективність і безпеку реалізованих засобів для шкіри, боротьби з целюлітом, різних пристроїв і пристроїв. Регулярно проводить клінічні випробування апаратів.

Величезний досвід

Працюємо понад 25 років, обслуговуємо клієнтів всією Україною, а також у країнах СНД. Маємо власну школу краси та здоров'я, пропонуємо випробувати продукцію на собі та попрактикуватися.

Глибокий сервіс

Індивідуально підходьмо до кожного клієнта, пропонуємо йому саме ті товари, які допоможуть впоратися з конкретною проблемою. Безплатно керуючи користуванням наявними апаратами.

Як оформити замовлення на медичні та косметичні товари?

1.

Вивчіть наш каталог із медичними та косметичними апаратами, послугами.

2.

Оформіть замовлення на сайті або в телефонному режимі — працюємо без вихідних.

3.

Обладнате з менеджером адресу доставки та умови оплати товару, що купується.

4.

Дочекайтеся засобу для шкіри, боротьби з целюлітом або інші товари та зробіть оплату.

Зробити замовлення

Косметичні апарати та засоби для поліпшення здоров'я

Інформація для замовлення
  • Ціна: Ціну уточнюйте

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner