29 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
Живи!/Zhivi!

Товари для поліпшення здоров'я і лікування захворювань

Медичні, косметичні апарати, товари для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом і лікування захворювань. Більше 25 років на ринку. Власне виробництво. Самостійно навчаємо необхідним навичкам, пропонуємо знижки і надаємо річну гарантію на асортимент.

Каталог товарів і послуг

Медичні та косметичні апарати, послуги

Затребувані і високоефективні косметичні товари для поліпшення здоров'я і підвищення привабливості тіла: освіження шкіри, боротьби з целюлітом і зморшками, додання волоссю блиску, підвищення їх густоти і т. д.Косметичні засоби для обличчя і тілаЗатребувані і високоефективні косметичні товари для поліпшення здоров'я і підвищення привабливості тіла: освіження шкіри, боротьби з целюлітом і зморшками, додання волоссю блиску, підвищення їх густоти і т. д. Медичні апарати, комплектуючі до них для лікування самих різних захворювань, масажу, приготування кисневих коктейлів, фізіотерапії, роботи по тілу. Гарантуємо високу якість виготовлення, безпека і надійність.Апарати та насадки «Медінтех»Медичні апарати, комплектуючі до них для лікування самих різних захворювань, масажу, приготування кисневих коктейлів, фізіотерапії, роботи по тілу. Гарантуємо високу якість виготовлення, безпека і надійність. Навчальні посібники з використання медичних і косметичних апаратів для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом, лікування захворювань. У книгах доступною мовою розглянуто сучасні методики.Книги та методичні рекомендації по використанню апаратів «Медінтех»Навчальні посібники з використання медичних і косметичних апаратів для поліпшення здоров'я, стану шкіри, боротьби з целюлітом, лікування захворювань. У книгах доступною мовою розглянуто сучасні методики. Навчаємо вакуумного масажу, мікрострумової терапії, а також проводимо професійний ремонт апаратів для косметології і фізіотерапії. Наша школа краси та здоров'я випускає майстрів з усіма необхідними знаннями та навичками.Послуги компанії «Медінтех»Навчаємо вакуумного масажу, мікрострумової терапії, а також проводимо професійний ремонт апаратів для косметології і фізіотерапії. Наша школа краси та здоров'я випускає майстрів з усіма необхідними знаннями та навичками.

Вивчити весь асортимент

Достоїнства наших товарів для поліпшення здоров'я

Реалізуємо товари для поліпшення здоров'я і лікування захворювань власного виробництва.
Маємо всі необхідні сертифікати якості, патенти, методичні розробки і рекомендації.
При створенні продукції використовувалися унікальні розробки вітчизняних вчених, проводилися випробування.
Медичні та косметичні апарати пропонуємо з безкоштовним навчанням і видачею сертифіката.
 

Оформити заявку

Засоби для шкіри і боротьби з целюлітом

Широкий асортимент

Пропонуємо своїм клієнтам велику кількість медичних і косметичних апаратів для поліпшення здоров'я і лікування захворювань, що випускаються по власних патентів і розробок.

Висока якість

Ретельно відстежуємо ефективність та безпеку реалізованих засобів для шкіри, боротьби з целюлітом, різних пристроїв і пристосувань. Регулярно проводимо клінічні випробування апаратів.

Величезний досвід

Працюємо більше 25 років, обслуговуємо клієнтів по всій Україні, а також в країнах СНД. Маємо власну школу краси і здоров'я, пропонуємо випробувати продукцію на собі і попрактикуватися.

Щирий сервіс

Індивідуально підходимо до кожного клієнта, пропонуємо йому саме ті товари, які допоможуть впоратися з конкретною проблемою. Безкоштовно навчаємо користування придбаних апаратів.

Як оформити замовлення на медичні та косметичні товари?

1.

Перегляньте наш каталог з медичними та косметичними апаратами, послугами.

2.

Оформіть замовлення на сайті або в телефонному режимі — працюємо без вихідних.

3.

Обговоріть з менеджером адресу доставки та умови оплати придбаного товару.

4.

Дочекайтеся засоби для шкіри, боротьби з целюлітом або інші товари і зробіть оплату.

Зробити замовлення

Косметичні апарати та засоби для покращення здоров'я

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner