Кошик
28 відгуків

Професійна косметика Shira США

Професійна косметика SHIR-RADIANCE CORRECTIVE RX

Більше 30 найменувань професійної косметики для обличчя. Ми реалізуємо дві найпопулярніші серії американського бренду SHIRA: SHIR-RADIANCE CORRECTIVE RX і SHIR-ORGANIC. Ефективні денні, нічні креми, сироватки надають приголомшливий ефект на шкіру.

Підібрати догляд

 

Нічні і денні креми, сироватки для обличчя

Серія SHIR-ORGANIC для особи сертифікована відповідно до USDA, що підтверджує органічне походження її компонентів. Нічні, денні креми та інші продукти мають терапевтичний ефект і значно покращують стан шкіри. Природні компоненти м'яко працюють з проблемами і мають пролонговану дію.
Рецептури лінійки SHIR-RADIANCE CORRECTIVE RX засновані на принципах космецевтики. Професійна косметика глибоко проникає в шкіру і надає дію на тканини. Інноваційні компоненти у високих концентраціях працюють з віковими змінами шкіри. Регулярне застосування засобів дозволяє отримати відмінний результат.
Сироватки та інші продукти з асортименту нашого інтернет-магазину рекомендовані для використання в косметологічних центрах і при проведенні СПА-процедур. У домашніх умовах також можна використовувати представлену косметику, але ми рекомендуємо використовувати її курсами для отримання найкращого результату і пролонгованого ефекту.
Вся продукція упакована у відповідності зі складом, що дозволяє зберегти її ефективність. Вакуумні флакони, дозатори, темне скло, а також поєднання скла і металу мінімізують попадання повітря в продукт, що запобігає його окислення і псування. Тара з інертного скла найкраще підходить для подібних активних сполук.
 

Ефективна професійна косметика

Вибирайте нічний або денний крем в комплекті з сироваткою і замовляйте в інтернет-магазині «Живи!». Порадуйте шкіру професійною косметикою для особи.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner