Кошик
28 відгуків

Професійні засоби для волосся

Важлива частина сервісу в салоні краси — наявність якісних продуктів для догляду за волоссям, їх лікування. Компанія «Живи!» пропонує своїм клієнтам професійні засоби для волосся — шампуні, бальзами, маски. Продукція підійде для проведення уходових процедур майстром, а також домашнього використання. Ми підібрали товари від перевірених брендів, тому впевнені в якості пропонованих продуктів.


Шампуні, бальзами, маски для догляду за волоссям


Сучасний асортимент засобів для догляду за волоссям та лікування величезний. Ми спростили ваш вибір і відібрали популярні і перевірені часом марки. У нас можна придбати:

  • шампуні різного дії;
  • маски для роботи зі структурою волосся;
  • бальзами, які працюють з кольором і основними проблемами;
  • незмивні продукти для укладання і догляду.

Представлені в асортименті засоби для догляду за волоссям відповідає всім сучасним вимогам ринку. Вона дозволяє швидко отримати результат, який на 100% задовольнить клієнта. Шампуні, маски і бальзами дозволяють відновити структуру волосяного стрижня, підтримати інтенсивність кольору. Інноваційні та перевірені часом компоненти дозволяють добитися найкращих результатів в найкоротші терміни. Засоби для лікування та догляду за волоссям упаковані в зручні пляшки, що важливо для роботи майстра. Ергономічність упаковки оцінять і клієнти при використанні продукції будинку.


Средства для лечения и ухода за волосами


Парикмахерской или салону красоты сложно обойтись без качественных шампуней, масок, бальзамов. Эти продукты — неотъемлемая часть сервиса. Подобрать профессиональные средства для волос с оптимальным соотношением цены и результата можно в нашем интернет-магазине. Широкий выбор продуктов для ухода за волосами, их укладки и лечения позволит вам предложить клиентам большее количество восстанавливающих процедур. Заказывайте онлайн или по телефону средства для лечения и ухода за волосами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner