Кошик
28 відгуків

Дезінфекція та стерилізація

Недотримання санітарно-гігієнічних норм часто є причиною сумних наслідків. Епідеміологічна обстановка в країні залишає бажати кращого, з-за чого в зоні ризику виявляється величезна кількість людей.
Для проведення будь-медичної або косметологічної процедури настійно рекомендується своєчасна дезінфекція рук і стерилізація інструментів, що використовуються. В даному розділі ми зібрали саме те, що потрібно. Є антисептики (гелі, спреї) для шкіри і обладнання, різні моделі стерилізаторів та контейнерів для замочування. Також представлений багатий вибір самозапечатывающихся крафт-пакетів.

 

Антисептик для рук, медичні стерилізатори

 


Пропоновані склади та обладнання для стерилізації та дезінфекції згодяться в косметологічних салонах і кабінетах, медичних установах, клініках і на прийомі у майстри манікюру. В ідеалі, будь-багаторазовий інструмент обов'язково повинен піддаватися обробці в стерилізаторі (температура, випромінювання) або контейнері (спеціальні антисептики). Перукар або масажист також зобов'язаний подбати про чистоту рук, як і хірург. Оскільки професійні антисептики знищують практично всі бактерії і віруси (включаючи гепатит), сьогодні багато набувають такі гелі та спреї для дому.

 

Контейнери для дезінфекції інструментів

 


В наличии стерилизаторы для разного количества изделий. Предлагаемые контейнеры для дезинфекции инструментов хорошо себя зарекомендовали в вопросе стерилизации, главное помнить, что сразу после завершения работы агрегата, его содержимое имеет высокую температуру. Рекомендуем выждать пятнадцать или двадцать минут, прежде чем прикасаться к металлическим частям голыми руками.
Заказывайте контейнеры, антисептики и прочее медицинские аксессуары для дезинфекции кожи рук, инструмента из разных материалов, а также помещений.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner