Кошик
28 відгуків

Одноразова продукція

Витратні матеріали для клінік і салонів

Більше 100 найменувань процедурної одноразової продукції: рукавичок, одягу, простирадл. Витратні матеріали для салонів і клінік з сучасних матеріалів реалізуються за низькою ціною і з доставкою в будь-який регіон України.

Перейти до каталогу

 

Рукавички, одяг і простирадла

Гігієнічність

Використання при проведенні процедур одноразового одягу, простирадлом, рукавичок забезпечує високу гігієнічність, так як відбувається заміна матеріалу після кожного клієнта. Ваші гості впевнені в чистоті використовуваних матеріалів. Особливо це актуально при проведенні різних інвазивних терапій.

Безпека

Представлена продукція для салонів, клінік гарантує безпечне проведення процедур як для клієнта, так і майстри. Вироби запобігають попадання рідин організму на співробітника і зберігають його здоров'я. Витратні матеріали дозволяють підтримувати належні санітарно-гігієнічні умови.

Зручність

Після використання одноразові витратні матеріали утилізуються. Величезним плюсом є те, що вам не потрібно замислюватися про прання гігієнічних виробів. При зберіганні вони займають мінімум місця і дуже зручні у використанні. Рулонні матеріали легко відриваються, вся продукція поставляється в упаковці для зберігання.

Економія

Матеріали, які реалізує компанія «Живи!», мають доступну вартість, так як виготовлені із сучасних полімерних матеріалів. Використання одноразових матеріалів дозволяє скоротити витрати на електрику, воду, пральні засоби, а також закупівлю обладнання для прання і сушіння.

Процедурна одноразова продукція

Гігієнічна одноразова продукція — обов'язковий атрибут для салонів, клінік. Процедурну одяг, рукавички, простирадла та інші витратні матеріали можна придбати в компанії «Живи!». Ми постачаємо товари найвищої якості, які допоможуть вам скоротити витрати і забезпечують безпечне проведення процедур.

ГалереяСписок

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner